🎈 Traktaties voor 3 en 4 jarigen
Ben je op zoek naar een originele traktatie voor de leeftijd 3 of 4 jaar? Dan zit je goed met onze vrolijke en veilige kant en klare traktaties. Peuters en kleuters van 3 tot 4 jaar zijn dol op kleuren, herkenbare figuurtjes en kleine verrassingen. Onze traktaties zijn speciaal afgestemd op deze leeftijd: feestelijk verpakt, leuk om te geven én kant en klaar om uit te delen op school of het kinderdagverblijf.
Of je kind nu afscheid neemt of jarig is met een leuke traktatie maak je het moment extra bijzonder. In de webshop vind je de leukste traktaties kant en klaar voor peuters en kleuters – veilig, vrolijk en zonder knutselstress.
🍭 Wat zijn lekkere traktaties voor 3 en 4 jaar?
✅ Popcorn, vinden heel veel kinderen lekker
✅ Gummybeertjes, spekjes of doosje Smarties
✅ Snoepkettingen of een klein zakje chips
🧸 Traktaties met leuke uitdeelcadeautjes
Een traktatie is natuurlijk nóg leuker met een klein cadeautje erbij. Er zijn verschillende uitdeelcadeautjes in de webshop te vinden, o.a:
✅ Boekjes van Dikkie Dik, Woezel & Pip of Fien en Teun
✅ Zandspeelgoed of sambaballen
✅ Klei, stickers of bellenblaas
✅ Kleurboekjes of waskrijtjes
Deze cadeautjes zijn klein, veilig en perfect afgestemd op peuters en kleuters.
Elke traktatie wordt leuk en vrolijk ingepakt en kunnen gelijk uitgedeeld worden. Wil je de traktaties persoonlijker maken dan kan je kiezen voor een gepersonaliseerde sticker.
Of je nu kiest voor iets lekkers, iets creatiefs of beide: met onze traktaties kant en klaar geef je altijd een vrolijk, veilig en feestelijke traktatie. Ideaal voor thuis of het kinderdagverblijf!